Opis firmy

Nasz catering dietetyczny tworzy zespół kreatywnych i energicznych ludzi, którzy sprostają każdemu wyzwaniu. Oferujemy swoje posiłki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Wszystko, co robimy, pochodzi z miłości do zdrowej kuchni. Staramy się, aby każde danie dostarczało naszym klientom niesamowitych kulinarnych doznań. Bardzo często eksperymentujemy oraz sprawdzamy jakość nowych potraw, dzięki czemu nasze menu z miesiąca na miesiąc staje się coraz bogatsze. Bardzo dużą uwagę przykładamy do składników, z których przygotowywane są diety pudełkowe. Nasze posiłki powstają wyłącznie z produktów wysokiej jakości. Staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz wysoki standard obsługi.

Na chwilę obecną dostarczamy nasze posiłki do prawie 800 miejscowości w całej Polsce. Jesteśmy między innymi w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, czy Wrocławiu. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz, czy dostarczamy posiłki w Twoim miejscu zamieszkania. Złożysz też tam zamówienie online.

Dane Body Chief

Nazwa firmy: Body Chief

NIP: 7811934131

Ulica: Polska

Numer budynku: 13

Kod pocztowy: 10-748

Miasto: Poznań

Strona www: https://bodychief.pl

Adres e-mail: [email protected]

Kategoria: Zdrowie > Catering dietetyczny, Zdrowie > Dietetyka

Oferta

  • dieta pudełkowa
  • catering dietetyczny
  • catering z dostawą do domu
  • dieta bezglutenowa
  • porady dietetyczne

Galeria produktów Body Chief

magic fit catering dietetyczny

Dojazd

Wyślij wiadomość do Body Chief

One thought on “Body Chief

  1. Super catering! Od kilku miesięcy cały czas z niego korzystam będąc w Gdańsku i jeszcze nigdy nie miałem problemu z dostawą, z brakiem jakiegoś posiłku, gdzie w przypadku konkurencji bardzo często miałem sytuację, że czegoś brakowało i tak dalej. Z czystym sumieniem mogę polecić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Craft-CV

sob Lis 28 , 2020
Opis firmy Kreator CV to dobra jakość dla każdego. Generator CV jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Darmowy kreator CV jest bardzo potrzebny, sprawdza się na co […]

You May Like